Eleman Arıyorum
     İş Arıyorum
 ANKET 
En Çok Hangi Hastalıktan Korkarsınız?
 Kanser
 AİDS
 Alzheimer
 Parkinson
 Multipl Skleroz
 Hepatit
 Diğer

 DUYURULAR
Web sitemiz yeni şekliyle yayına girmiştir..istek ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız..

 E-BÜLTEN
 E-Bültenimize mail adresinizi ekleyerek gündemi takip edebilirsiniz.
  E-Mail
 
Hakkımızda

  HAKKIMIZDA

Başlıca amacı , Türkiye'nin her köşesinde yer alan, bakıcı, dadı, pedadog, çocuk gelişimi mezunu gibi profesyonellere seçkin ailelerde çalışma olanağı sağlayarak fırsat eşitliği yaratmak olan Hastabakici.net , ülkemizin ilk ve en gelişmiş dadı sitesidir.

Hastabakici.net Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii Tic.Ltd.Şti. ne bağlı bir sitedir. Damla İnsan Kaynakları Ltd.Şti., Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu, 22/12/2005 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir.

Diğer medya organlarında yayınlanmayan pozisyonları da ortaya çıkararak iş arayan veya kariyerini geliştirmek isteyen kişilerle kaliteli işgücü arayışındaki aileleriı interaktif ve güvenli bir ortamda biraraya getirirken ülkemizde İnsan Kaynakları Sektörü için gerçek bir çözüm olmuştur. İş başvuru hızı ve kalitesinde ailelere etkili çözümler sunan Hastabakici.net , internet teknolojilerindeki tüm yenilikleri de yakından takip ederek bunları sayfalarına en doğru ve hızlı şekilde aktarmaktadır.
 Köşe Yazıları
   
Belgin Temur
Dadı, Bakıcı Ve Bebek
Olcay Neyzi
Bebek Ve Çocuk Sağlığı
Ayhan Usta
Esneklik Ve Uyum
Burada Yazmak İstermisiniz
Burada Yazmak ?stermisiniz I

  Hastabakıcı.net Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii Tic.Ltd. Şti. ne bağlı bir sitedir. Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 22/12/2005 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.