Eleman Arıyorum
     İş Arıyorum
 ANKET 
En Çok Hangi Hastalıktan Korkarsınız?
 Kanser
 AİDS
 Alzheimer
 Parkinson
 Multipl Skleroz
 Hepatit
 Diğer

 DUYURULAR
Web sitemiz yeni şekliyle yayına girmiştir..istek ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız..

 E-BÜLTEN
 E-Bültenimize mail adresinizi ekleyerek gündemi takip edebilirsiniz.
  E-Mail
 
Sıkça Sorulan Sorular
   
Neden Üye Olunur?
Hastabakici.net 'a üye olarak:
» 365 gün / 24 saat ihtiyacınız olan kişilere ulaşabilirsiniz
» Ön bilgi sahibi olmadan, gazete vb. yerlerden bulduğunuz, ama tercih etmeyeceğiniz bir sürü insanla görüşmek zorunda kalmazsınız! Böylece ihtiyacınıza yönelik kişileri seçebilir, zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
» Gazete vb. yerlere ilan vererek, bilmediğiniz tanımadığınız ve belki de hiç ihtiyacınız olmayan bir sürü kişi ile görüşmek zorunda kalmazsınız.
» Dadı ve diğer hizmetlerdeki kişilere ulaşmanıza aracılık eden firmalara yüksek komisyon ödemek zorunda kalmazsınız.
»Hastabakici.net da CV 'si yayınlanmaya devam ettiği için, CV sahibinin mevcut diğer üyeler tarafından şikayet edilecek bir durum ortaya koymadığından emin olursunuz.
Neden CV Bırakılır?
Hastabakici.net 'a CV bırakarak:
» 365 gün / 24 saat size ulaşılabilmesini sağlarsınız.
» Gazete, dergi vb. yerlerde verilen ilanları takip etmek zorunda kalmazsınız. İş sizi bulur.
» Dadı ve diğer hizmetlerdeki kişilere ulaşmanıza aracılık eden firmalar bağımlı kalmazsınız.
» Bilgilerinizi dünyanın her yerinden güncelleyebilir, istediğiniz zaman CV 'nizin görünürlüğünü kaldırabilir veya tekrar görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece zaten çalışıyorken, ve işinizden memnunken rahatsız edilmezsiniz.
» Hiç bir ücret ödemezsiniz.
» Zamandan kazanırsınız.
İş bulmak için ne yapmalıyım?
Hastabakici.net üzerinden iş bulmak için, CV 'nizi bırakmanız ve güncel tutmanız yeterlidir. CV 'nizin daha çok ilgi çekmesini istiyorsanız, iyi çekilmiş, net görünümlü bir resim eklemeniz, ve verdiğiniz bilgilerin doğru olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Hastabakici.net kişisel bilgileri doğru olmayan CV 'leri onaylamamaktadır. Onaylanmayan CV 'ler sistemden silinirler. Hastabakici.net 'a CV bırakmak tamamen ücretsizdir!
Eleman bulmak için ne yapmalıyım?
Üye Aile olup, aradığınız kriterlere uygun CV 'leri tarayabilirsiniz. Üye aile olabilmeniz için, üyelik sırasında sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz girmelisiniz. Hastabakici.net 'da CV 'lere ait iletişim bilgilerine ulaşabilmeniz için, CV iletişim bilgilerini satın almanız gerekmektedir.

Hastabakici.net 'da iletişim bilgisi ücreti CV başına 20 YTL 'dir. Kredi kartı ile ödeme yapıldığında 100 YTL kredi kartınızdan tahsil edilir. 5 CV ücretine 6 CV satın alabilirsiniz.

Ödemeniz onaylandıktan 20 dakika içerisinde krediniz yüklenecektir.

Satın aldığınız CV 'ye ait bilgilere üyeliğiniz devam ettiği sürece her zaman ulaşabilirsiniz.
Hastabakici.net ücretli midir?
CV bırakmak tamamen ücretsizdir.
Üye Aile kaydı tamamen ücretsizdir.
Üye Ailelerin CV aramaları ve CV 'lere ait bilgileri incelemeleri ücretsizdir (İletişim Bilgileri hariç!)
CV 'lere ait iletişim bilgilerine ulaşmak ücretlidir . CV başına 20 YTL ücret ödemeniz gerekmektedir...
Kredi kartı ile ödeme yapıldığında 100 YTL kredi kartınızdan tahsil edilir. 5 CV ücretine 6 CV satın alabilirsiniz.
Hastabakici.net Banka hesabına havale veya EFT yöntemi ile yapacağınız 10 ve katları tutarındaki YTL, hesabınıza işlenir ve site içerisinde incelediğiniz CV 'lerden satın aldığınız her iletişim bilgisi için hesabınızdan 20 YTL düşülür. Harcanmayan krediler, hesabınızda üyeliğiniz devam ettiği sürece kalmaktadır. Satın alınan CV 'ye ait bilgiler üyeliğiniz devam ettiği sürece hesabınız için görünür halde kalmaktadır. Ödeme işlemleri için, Hastabakici.net üye girişi yaparak Üye İşlemleri menüsünü takip edebilirsiniz.
Sistemde bulduğum CV 'nin sahibine güvenebilir miyim?
Hastabakici.net kayıtlı CV 'lere ait kişisel bilgileri, TC Kimlik No, Ad Soyad, telefon vb. kontrol etmektedir. Doğru bilgiler içermeyen CV 'ler sistemde yer almamaktadır. Ancak CV 'lerde belirtilen öğrenim bilgileri, hizmet bilgileri 'nin doğruluğu CV sahibinin güvencesi altındadır. Kişisel araştırmanızı ayrıca yapmanız gerekmektedir. CV sahibi ile Üye Aile arasındaki kişisel iletişim, tamamen sizlerin insiyatifindedir. Olası anlaşmazlıklardan veya yanlış bilgilendirmelerden Hastabakici.net sorumlu tutulamaz. Üye olan ve CV bırakan herkes bunu kabul etmiş sayılır.

Not :
Hakkında şikayet bulunan CV sahibi konusunda ayrıca araştırma yapılmakta ve gerekli görüldüğü takdirde CV kaydı silinmektedir.
Sistemden bana ulaşan Üye Aile'lere güvenebilir miyim?
Hastabakici.net Üye Aile'lere ait kişisel bilgileri kontrol etmektedir. TC Kimlik No, Ad Soyad, E-posta ve telefon bilgileri alınmaktadır. Ayrıca, üye ailelerin CV sahibine ulaşması için yaptığı banka ödemesi veya Kredi Kartı Ödemesi kayıtlarıda bulunmaktadır. Böylece sistemdeki Üye Ailelerin güvenilirliğinin sağlanması amaçlanmıştır. Ancak, CV sahibi ile Üye Aile arasındaki kişisel iletişim, tamamen kişilerin insiyatifindedir. Olası anlaşmazlıklardan veya yanlış bilgilendirmelerden Hastabakici.net sorumlu tutulamaz. Üye olan ve CV bırakan herkes bunu kabul etmiş sayılır. CV sahibinin, işveren konumundaki Üye Aile ile ilgili kişisel araştırmasını, veya güvenilirliğini ayrıca araştırması tavsiye olunmaktadır.

Not :
Hakkında şikayet bulunan Üye Aile sahibi konusunda ayrıca araştırma yapılmakta ve gerekli görüldüğü takdirde Üyeliği iptal edilmektedir.

 Köşe Yazıları
   
Belgin Temur
Dadı, Bakıcı Ve Bebek
Olcay Neyzi
Bebek Ve Çocuk Sağlığı
Ayhan Usta
Esneklik Ve Uyum
Burada Yazmak İstermisiniz
Burada Yazmak ?stermisiniz I

  Hastabakıcı.net Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii Tic.Ltd. Şti. ne bağlı bir sitedir. Damla İnsan Kaynakları Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu, 22/12/2005 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.